Sera Yapımı

Yatırımınızdan maksimum verim alabilmeniz için proje çiziminizi gerçekleştiriyoruz.

Alanında uzman teknik mühendislerimizle yetiştirmeyi düşündüğünüz üründen ve arazinizden maksimum verim alabilmeniz için birebir uygulanacak proje çiziminizi gerçekleştiriyoruz. Çizimlerde arazinizin bulunduğu konuma göre rüzgâr alış yönleri, su ve elektrik kaynaklarına göre dağıtım alanları gibi tüm detayları düşünüyoruz.

Yetiştireceğiniz ürüne göre değişen farklı sera modelleri sunuyoruz.

Her ürünün ihtiyacı da farklı, serası da. Profesyonel mühendislerimizle arazinizin toprak analizini gerçekleştiriyor, topraklı veya topraksız kurulabilecek seralarda, ürünlerinizin değişen iklim ve tarım şartlarına ayak uydurabilmesini sağlıyoruz. Kısıtlı arazilerde inşa edilebilecek tünel seralar ile size istediğiniz alanda istediğiniz ürünü yetiştirme imkânı sunuyoruz.

Anahtar teslim sera projelerinizde hızlı teslimat sunuyoruz.

Koordineli çalışan ekibimizle yüksek üretim kapasitemiz ve hızlı sevkiyat planlamalarımızla fidelerinizin ekim zamanlarında herhangi bir gecikme yaşamaması için anahtar teslim projelerde hızlı üretim, sevkiyat ve montaj hizmeti sunuyoruz.

Planlanan projeleriniz için kullanılacak malzeme spesifikasyonlarını belirliyoruz.

Bireysel olarak planladığınız seralarınızda doğru malzemeler kullanabilmeniz için teknik satış departmanımızla en verimli malzeme listelerini oluşturuyoruz.

Sera çelik konstrüksiyonuna ait A’dan Z ’ye geniş ürün portföyü sunuyoruz.

Kurulu seralarınızın olası ek malzeme veya tadilatı dahilinde, stoklu olarak çalıştığımız sera çelik konstrüksiyon ürünlerimizi talepleriniz doğrultusunda sizlere ulaştırıyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun olarak montaj dâhil hizmetler sunuyoruz.

Çelik konstrüksiyon montajı, sulama sistemi montajı, elektrik sistemi montajı, sera örtüsü montajı, ısıtma-soğutma ve full otomasyon sistemlerinizin montajını sağlıyoruz.

Muz sera projeleri, genelde çok yüksek olarak inşa edilmektedir. Muz seraları kurulumu konusunda uzman tecrübelerimiz mevcuttur. En az girdi ile müşterilerimize maksimum fayda sağlamayı planlayan firmamız, muz yetiştiriciliği seralarını zamanla değişen tarım ihtiyaçlarına ve farklı üretim teknolojilerine göre uygulanabilir esnek projeler hazırlayabiliyoruz.

Konstrüksiyon korozyona ve paslanmaya dayanıklı galvaniz malzemeden, demonte vida bağlantılı olarak yapılmaktadır.